Menüler

BÖLGE MÜDÜRÜ EMRAH KÖLEOĞLU ERZİNCAN VALİLİĞİNİ VE BELEDİYELERİ ZİYARET ETTİ

18.12.2017
BÖLGE MÜDÜRÜ EMRAH KÖLEOĞLU ERZİNCAN VALİLİĞİNİ VE BELEDİYELERİ ZİYARET ETTİ

DSİ 8. Bölge Müdürlüğü yaptığı yatırımlarla Erzincan İlinin gelişmesine katkı sunmaya devam ediyor.

 Bu kapsamda Bölge Müdürü Emrah Köleoğlu ve teknik heyeti Erzincan’da Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ı, Erzincan Belediyesi Başkanı Cemalettin Başsoy ve Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarete Bölge Müdür Yardımcısı Ayhan Şahna, ve şube müdürleri katılmıştır.

Ziyaret sırasında Bölge Müdürü Emrah Köleoğlu DSİ’nin Erzincan İli 2018 yılı yatırım programıyla alakalı bilgiler verildi. Ayrıca Erzincan İlinde yer alan pompaj sulamalarının cazibeye dönüştürülmesi ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Erzincan Belediyesini ziyaret eden Emrah Köleoğlu ve ekibi Başkanlık makamında bir süre sohbetten sonra Cemalettin Başsoy ile birlikte Erzincan Ekşisu da yapılan Rehabilitasyonu yerinde inceledi.

Daha sonra Üzümlü Belediyesinde Başkan Ahmet Sazlı’yı makamında ziyaret eden Köleoğlu ve ekibi Başkandan yörenin taleplerini dinledi. Üzümlü İlçe merkezinden geçen Üzümlü Deresinin ekonomik ömrünü ve işlevliğini tamamlayan Üzümlü Deresinin ıslahıyla ilgili Rehabilitasyon talebi yerinde değerlendirilerek 2018 yılı etüt programına alınmasına karar verildi.