BÖLGE MÜDÜRÜMÜZ OĞUZHAN YAVUZ; ERZİNCAN VALİSİ MEHMET MAKASLA BİRLİKTE YÜRÜTÜLMEKTE OLAN ÇALIŞMALARI BİRLİKTE İNCELEDİ

17.01.2022 / Gösterim Sayısı : 758 / Arşiv

Bölge Müdürü Yavuz Erzincan’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

DSİ Erzurum 8. Bölge Müdürü Oğuzhan Yavuz Erzincan Valisi Mehmet Makas’ı Makamında Ziyaret etti.

Bölge Müdürü Yavuz Vali Makas’ı ziyaretinde Erzincan İli DSİ yatırımları hakkında bilgi verdi. Ziyaretin ardından Vali Makas ile birlikte 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, 53’ncü Bakım Merkezi Komutanı Binbaşı Özer Eroğlu’nu ziyaretin ardından 3. Ordu içerisinde yürütülen sondaj çalışmalarını yerinde inceleyerek, 7. Sondaj Şube Müdüründen bilgi aldı.

Daha sonra 3. Ordu Komutanı Korgeneral Yavuz Türkgenci’yi makamında ziyaret ederek bir süre görüşmelerin ardından Erzincan Valisi Mehmet Makas ve DSİ Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile birlikte Beytahtı Mesire Alanı’nda incelemelerde bulunarak, bölgede yürütülecek olan proje ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Bölge Müdürü Yavuz Erzincan programı kapsamında Bölge Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürleri ile birlikte Erzincan Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç ve Belediye Başkanı Çakmak Paçacı’yı ziyaret etti. Yapılan ziyaret sonrası ilçe merkezinde bulunan derelerin durumunu yerinde incelemelerde bulundu.

Bölge Müdürü Oğuzhan Yavuz yaptığı yazılı açıklamada, “Çalışma arkadaşlarımızla birlikte Can Erzincan’daki sorunları yerinde görüp çözüme kavuşturma amacındayız bu doğrultuda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.